Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

Дата: 5 квітня о 18:28
Автор: Дутка Н. Г.
6 переглядів

1 квітня у Снячівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів розпочався цікавий тиждень для учнів початкової школи під назвою «Кольоровий тиждень здоров’я». Кожен день тижня присвячений певному кольору та мав свою тематику.

Понеділок Зелений день – «День здорового харчування». Учні переглянули відео «Тарілка здорового харчування», створювали аплікацію «Моя тарілка здорового харчування». Діти мали змогу записати рецепт корисного сніданку, з тим овочем або фруктом, який принесли до школи та поділилися рецептами з своїми однокласниками.

Вівторок Синій день – «День чистої води та свіжого повітря». Школярі принесли в школу пляшку води, яку мали випити протягом дня. Переглянули відео «Про цінність води». Виконували аплікацію–поробку «Чашка». Діти підготували блакитні кульки на які прикріпили хмаринки з надписами про те, що потрібно берегти воду та закликали до цього своїх друзів.

Середа Червоний день – «Шкідливим звичкам скажемо: «Ні». Здобувачі освіти створили пам’ятку «Я дбаю про своє здоров’я, тому…», де прикріплювали твердження на яких написані корисні для здоров’я поради. Брали участь у акції «Шкідливим звичкам скажемо: «Ні», де записували всі шкідливі звички, які вони знають та обіцяли всім шкідливим звичкам казати: «Ні».

Четвер Жовтий день – «День ментального здоров’я. День щастя». Учні працювали з аркушами «Що мене заряджає позитивними емоція? Що мене засмучує?», виготовляли «Лампочки настрою». В кінці дня всі отримали гостинці «Шматочок щастя».

П’ятниця Білий день – «День спортивний». Школярі розпочали свій день з ранкової зарядки. Виконували поробку «Фотоапарат і кадри на плівці. Спортивний репортер. Улюблені види спорту». Для учнів 1-4 класів були проведені спортивні змагання під гаслом «Переможе не той, хто сильніший, а той, хто готовий йти до кінця».

Протягом тижня учні дізналися багато корисної інформації, яку зможуть використати у повсякденному житті, отримали допомогу у профілактиці зміцнення здоров’я та формуванні культури здоров’я через різноманітні види виховної діяльності.

ФОТО ПЕРЕГЛЯНЬТЕ У

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.